0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Switzerland
-
-
Germany
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Scotland
-
-
Hungary
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۲
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Nashville SC
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۲
۰
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
Minnesota United
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۴
۱
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
Seattle Sounders
۳
۲
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Orlando City SC
۴
۲
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۱
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۴
Houston Dynamo
Finished
۰۳:۰۰
New York Red Bull
۳
۰
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۰
۱
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۰۰
Philadelphia Union
۰
۲
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Columbus Crew
۴
۰
Sporting Kansas City
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۶
۲
San Jose Earthquakes
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Serie A
Fluminense RJ
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Corinthians Paulista
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Bahia
-
-
Cruzeiro MG
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cuiaba MT
۰
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۰۰
Gremio Porto Alegrense RS
۰
۱
Internacional RS
Finished
۰۰:۰۰
Vasco da Gama RJ
۴
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۳
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۹:۳۰
Al Masry Club
۰
۲
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۹:۳۰
Future FC
۰
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۱
۳
Pohang Steelers
Finished
۱۲:۳۰
Jeju United
۲
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
۲
۰
Real Oviedo
Finished
۲۰:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۲
۰
Al Naft
inprogress
۲۰:۰۰
Al Shorta
۳
۲
Al Talaba FC
inprogress
۲۰:۰۰
Newroz SC
۰
۳
Al-Najaf
Finished
۱۷:۳۰
Naft Maysan
۰
۰
Zakho
inprogress
۲۰:۰۰
Duhok
۲
۱
Erbil SC
Finished
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Ansan Greeners
۱
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۴
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Aktobe
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Zhenys
۱
۳
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
۰
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
FC Turan
۲
۲
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
  Jordan Jordan Cup
Shabab AL Ordun
-
-
Al Wehdat
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Al Hussein
۲
۱
Al Salt
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Siheung Citizen
۳
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۰:۳۰
Hwaseong FC
۴
۵
Changwon City
Finished
۰۹:۳۰
Gangneung City
۲
۳
Gimhae City
Finished
۱۰:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
۱
۲
Fram Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
FH Hafnarfjordur
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Breidablik Kopavogur
-
-
IA Akranes
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  China FA Cup
Nanjing Fengfan
۱
۰
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۰
۱
Deportivo Paraguayo
Finished
۱۹:۳۰
Sportivo Barracas
۱
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lugano
۱
۰
CA Claypole
inprogress
۲۱:۳۰
Yupanqui
۰
۱
JJ Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۱
۰
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۱:۳۰
General Lamadrid
۲
۰
Deportivo Espanol
Finished
۱۹:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
CA Atlas
inprogress
۲۱:۳۰
Club Lujan
۰
۱
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
El Porvenir
۰
۱
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Kedus Giorgis
۱
۱
Ethiopia Nigd Bank
Finished
۱۵:۳۰
Hambericho Durame
۰
۰
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Minsk
۱
۱
Neman Grodno
inprogress
۲۰:۳۰
Dnepr Mogilev
۱
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Belaz Zhodino
۱
۰
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Lanus Reserves
۱
۱
CA River Plate Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۳
۰
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۲
۱
Perak
Finished
۱۳:۰۰
Kelantan United FC
۱
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Copa Chile
CD Antofagasta
۲
۱
Deportes Iquique
Finished
۲۰:۰۰
CD Santa Cruz
۱
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۲۰:۰۰
Curico Unido
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۳:۳۰
Rangers de Talca
-
-
Comunal Cabrero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Union Espanola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santiago Wanderers
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Melipilla
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Trasandino Los Andes
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Barnechea
۳
۲
Palestino Santiago
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۸
۰
Sandnes Ulf
Finished
۱۸:۳۰
Raufoss Fotball
۲
۱
IK Start Kristiansand
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۵
۳
FC Lyn Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Asane IL Ulset
۱
۴
Moss
Finished
۱۸:۳۰
Stabaek
۱
۰
Levanger FK
Finished
۱۸:۳۰
Mjondalen IF
۰
۳
Egersund IK
Finished
۱۸:۳۰
Aalesunds FK
۱
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۲
۱
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۱
Gunma White Star (W)
Finished
۰۹:۳۰
  United States WPSL Women
Sunflower State FC (W)
۳
۲
FC Wichita (W)
Finished
۰۰:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۱
۳
Rebels Empire (W)
Finished
۰۴:۳۰
Edgewater Castle (W)
۴
۱
FC Indiana (W)
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson (W)
۱
۱
Royals AZ FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Seattle Reign II (W)
۴
۰
Vancouver Victory (W)
Finished
۰۱:۳۰
Fresno Freeze (W)
۰
۰
Battle Born Futbol Club (W)
Finished
۰۳:۳۰
Indios Denver (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۳:۳۰
FC Prime (W)
۰
۰
Seminole Ice (W)
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League Two
Brevard Fire SC
۱
۰
Inter Gainesville
Finished
۰۰:۳۰
Salem City FC
۲
۲
Wake FC
Finished
۰۲:۳۰
Hudson Valley Hammers
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۲:۳۰
Virginia Marauders FC
۲
۱
Christos FC
Interrupted
۰۳:۰۰
Utah Avalanche
۱
۴
Albion Colorado
Finished
۰۴:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۱
۰
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Union Macomb
۶
۰
Michiana Lions
Finished
۰۱:۳۰
Asheville City SC
۴
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۰۰
Westchester Flames
۲
۱
Ironbound SC
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco Glens SC
-
-
Almaden FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Louisiana Krewe FC
۰
۴
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۱:۳۰
Flint City Bucks
۴
۱
Oakland FC
Finished
۰۲:۳۰
Staten Island
۱
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۲:۳۰
Des Moines Menace
۵
۰
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Monterey Bay 2
۳
۱
Project 51O
Finished
۰۴:۳۰
  Vietnam V-League 2
TTBD Phu Dong
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
Da Nang
۰
۰
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۲:۳۰
Dong Nai
۱
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Hoa Binh
۱
۰
Dong Thap
Finished
۱۲:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۰
۲
Bong da Hue
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۴
۰
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Kaunas
۴
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۴:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
Banga Gargzdai
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Rampla Juniors
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۱۹:۰۰
CA Progreso Montevideo
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Liverpool FC Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Club Nacional de Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
  Japan J2 League
Tokushima Vortis
۱
۰
Mito HollyHock
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
AIK
۱
۲
Viking Stavanger
Finished
۱۵:۳۰
TSV Nordlingen
۲
۳
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۵:۳۰
IF Brommapojkarna
۳
۱
Hammarby IF
Finished
۱۴:۳۰
SK Lisen
۲
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
Universitatea Craiova
۱
۲
Pafos FC
Finished
۱۹:۳۰
Pogon Szczecin
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۸:۳۰
Fortuna Babelsberg
۰
۶
SV Babelsberg 03
Finished
۱۴:۳۰
TSV Neudrossenfeld
۰
۲
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۹:۰۰
Mineros De Zacatecas
۰
۰
Cruz Azul
inprogress
۲۱:۳۰
FK Krasnodar
۱
۰
PFC Kuban
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۶:۰۰
Miami FC
۲
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
New Mexico United
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
Monterey Bay
۲
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۱:۳۰
Louisville City FC
۲
۵
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۰
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۱
Memphis 901 FC
Finished
۰۶:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Viking 2
۳
۳
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
Oern-Horten
۰
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Brattvag
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۰۰
Jerv
۳
۱
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۱
۱
Ming Chuan University
Finished
۱۴:۰۰
AC Taipei
۰
۱
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
Taiwan Power Company
۴
۰
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Tainan City Steel
۳
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IK Franke
۱
۱
IFK Osteraker FK
Finished
۱۴:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۱
۰
Dalkurd FF
Finished
۱۵:۳۰
Falu FK
۰
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۶:۳۰
Viggbyholms IK FF
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۲
۲
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory 2
۰
۴
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۷:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Gualan FC
۲
۳
Pajapita
Finished
۰۰:۰۰
AFF Guatemala
۱
۰
FC LA Libertad
inprogress
۲۰:۳۰
  Japan J3 League
Azul Claro Numazu
۳
۰
Nara Club
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۱
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۱
۲
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۴
۳
Austin FC II
Finished
۰۴:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۱
۲
Pine Hills
Finished
۰۹:۳۰
  China League 2
Haikou Mingcheng
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Langfang City of Glory
۲
۰
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
FBK Karlstad
۲
۳
Pitea IF
Finished
۱۳:۳۰
Umea FC
۳
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۴
۱
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Assyriska Foreningen
۲
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 3. Deild
IH Hafnarfjordur
۳
۳
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
Ellidi
۱
۰
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۷:۳۰
KFK Kopavogur
۱
۲
Hviti Riddarinn
Finished
۱۷:۳۰
Sindri
۱
۲
Kari Akranes
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
-
-
Paysandu
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ituano SP
۱
۱
Brusque
Finished
۰۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Marienlyst
۰
۱
Bronshoj BK
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federacion Playoffs
Cordoba
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division
Colonia Moscardo
۳
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
CD Toledo
۱
۱
UD Almeria B
inprogress
۲۰:۳۰
Cuarte CD
۰
۰
CD Laredo
inprogress
۱۹:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Gran Pena FC
Finished
۱۹:۳۰
Anguiano
۱
۱
CF Ardoi
Finished
۱۹:۰۰
RCD Mallorca B
۱
۰
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
Club Portugalete
۱
۲
Union Sur Yaiza
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines PFL
Tuloy
۱
۳
Davao Aguilas
Finished
۱۴:۳۰
Loyola FC
۱
۷
Taguig FC
Finished
۱۱:۳۰
  Japan Regional League
Aries Tokyo FC
۱
۱
Toin Yokohama University
Finished
۱۰:۳۰
Llamas Kochi FC
۰
۱
R.Velho Takamatsu
Finished
۰۸:۰۰
Sendai University SC
۱
۳
Michinoku Sendai FC
Finished
۰۸:۳۰
Yazaki Valente FC
۰
۰
FC Ise-Shima
Finished
۰۶:۳۰
Nippon Steel Oita
۳
۰
Itazuke FC
Finished
۰۴:۳۰
Kochi University II
۱
۳
Tadotsu FC
Finished
۰۵:۳۰
Fujieda City Hall FC
۲
۱
Chukyo University
Finished
۰۹:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۰
۱
SRC Hiroshima
Finished
۰۶:۳۰
NTN Okayama
۰
۶
Belugarosso Iwami
Finished
۰۷:۳۰
FC Nobeoka Agata
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۷:۰۰
Nankatsu
۱
۴
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
J-Lease FC
۲
۰
Kawasoe Club
Finished
۰۷:۰۰
SONIO Takamatsu
۴
۰
Nakamura FC
Finished
۰۷:۳۰
Japan Soccer College
۱
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۳۰
Tsukuba FC
۰
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۲:۳۰
Veroskronos Tsuno
۶
۰
Kaiho Bank SC
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۲
۱
Jeonju Citizen
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۲
۰
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Cancelled
۱۱:۳۰
  Uganda Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۰
۰
Rines SS WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga IV
CS Vulturii Farcasesti
۳
۲
ACS Viitorul Severin
Finished
۱۸:۰۰
CSM Fetesti
۱
۳
CS Venus Independenta
Finished
۱۸:۰۰
ACS CIL Blaj
۱
۱
ACSM Codlea
Finished
۱۸:۰۰
ACS Metropolitan Isalnita
۰
۳
CS Urban Titu
Finished
۱۸:۰۰
Cso Baicoi
۲
۱
FC Bolintin Malu Spart
Finished
۱۸:۰۰
ACS FC Dinamo Bucuresti
۳
۳
CS Stefanesti
Finished
۱۸:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Medellin (W)
۱
۲
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League One
One Knoxville SC
۰
۲
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۰۰
Richmond Kickers
۰
۲
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
Portland Thorns (W)
-
-
Kansas City Current (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bay FC (W)
۱
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۱
Big Bullets
Finished
۱۶:۰۰
Bangwe All Star
۰
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۳
۰
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
  Ivory Coast Cup
Asec Mimosas
۰
۱
Racing Club d'Abidjan
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
CD Argentino Monte Maiz
Finished
۰۰:۳۰
Olimpo
۰
۰
Club Villa Mitre
inprogress
۲۱:۳۰
Sportivo Estudiantes
۰
۰
San Martin de Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Boca Unidos
۰
۰
Crucero del Norte
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
9 de Julio Rafaela
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Cipolletti
۰
۰
Santamarina Tandil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Independiente Chivilcoy
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Rincon
۰
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۲
Broadbeach United
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۱
۲
Logan Lightning
Finished
۰۸:۳۰
Caboolture
۴
۰
Southside Eagles
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Blacktown City FC
۱
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۰
۰
St. George Saints
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۳
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۳
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۱
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۴۰
Northern Tigers (W)
۳
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۰۹:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۳
NWS Koalas (W)
Finished
۱۰:۳۰
  South Africa Second League Women
Portia FC (W)
۲
۵
Mbekweni Sundowns (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 2. Deild
Reynir Sandgerdi
۱
۱
KF Fjallabyggdar
Finished
۱۹:۳۰
Vikingur Olafsvik
۴
۲
Hottur/Huginn
Finished
۱۷:۳۰
Volsungur
۱
۲
Aegir
Finished
۱۷:۳۰
Throttur Vogum
۰
۱
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۲
۰
Villa Dalmine
Finished
۱۹:۴۰
Deportivo Armenio
۰
۰
Sacachispas
inprogress
۲۱:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Stormers SC
۰
۰
Nacional Sucre
inprogress
۲۰:۳۰
CD Torre Fuerte
۳
۲
Club Destroyers
Finished
۱۷:۳۰
Union Huayllamarca
۰
۵
CDT Real Oruro
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۰
۱
Resistencia SC
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۳
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Racing de Cordoba
۰
۰
Guillermo Brown
inprogress
۲۱:۳۰
CA Defensores Unidos
۰
۰
Colon de Santa Fe
inprogress
۲۱:۴۰
CA San Telmo
۰
۰
Club Atletico Mitre
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
inprogress
۲۱:۳۰
CA Patronato
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
San Martin Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Maipu
۰
۰
Chacarita Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Chaco For Ever
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
  Argentina Primera A Women
CA Belgrano (W)
۱
۱
Boca Juniors (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Social Atletico Television (W)
inprogress
۲۰:۳۰
San Lorenzo (W)
۰
۰
CA Estudiantes Caseros (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Banfield (W)
۰
۱
Ferro Carril Oeste (W)
inprogress
۲۱:۳۰
CA Independiente (W)
۱
۰
Newell's Old Boys (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Blacktown City U20
۳
۱
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۲
St George Saints U20
Finished
۰۶:۳۰
  Malaysia Liga M3
Gombak FC
۲
۲
Armed Forces F.C.
Finished
۱۶:۱۵
PIB FC
۱
۱
UITM FC
Finished
۱۲:۱۵
Bunga Raya
۲
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
  Spain Regional League
Atletico Restinga
۱
۴
CD Anaza
Finished
۱۳:۰۰
  Japan Japan Football League
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Minebea Mitsumi
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۷:۳۰
Maruyasu Industries SC
۲
۱
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۷:۳۰
Okinawa SV
۲
۳
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL ACT
Tuggeranong Utd
۱
۰
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Gungahlin United FC
۹
۰
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۰
۰
Vaxjo (W)
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۰
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۳
۱
Linkopings FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۲
۰
Hogaborgs BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
US Monastir
۰
۱
Club Africain
inprogress
۲۱:۳۰
Etoile Sportive Sahel
۲
۴
Stade Tunisien
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۰
۲
Sao Jose Dos Campos SP (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza (W)
۱
۱
Uniao Desportiva Alagoana (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Minas Icesp DF (W)
۰
۰
EC Juventude (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense (W)
۰
۰
Taubate (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife PE (W)
۱
۰
Projeto VF4 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Clube do Remo Belem (W)
۰
۰
Recanto da Crianca (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
IK Oddevold
۱
۱
Degerfors IF
Finished
۱۶:۳۰
IK Brage Borlange
۵
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۱
۰
Utsiktens BK
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS FC
۴
۳
Gefle IF
Finished
۱۸:۳۰
Skovde AIK
۰
۲
Sandvikens IF
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL Women
Westchester Flames (W)
۲
۱
AC Connecticut (W)
Interrupted
۰۰:۰۰
Swan City SC (W)
۰
۰
TLH Reckoning (W)
Finished
۰۲:۰۰
North Carolina Courage (W)
۹
۰
Fayetteville Fury (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۲
۱
Chegutu Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
Highlanders
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
Greenfuel FC
۱
۰
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense 2
EC Laranja Mecanica
۲
۰
AA Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
Patriotas FC
۳
۰
AC Paranavai
Finished
۱۷:۳۰
Foz do Iguacu
۰
۰
Apucarana SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Amazonia Independente FC
۰
۰
Belenense FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Palm Beach Sharks
۰
۱
Musgrave Mustangs
Finished
۰۸:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Police FC
۲
۲
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۱
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۳
۱
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۳
۴
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۳
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۱
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۰
۱
BK Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۲
FC Rosengard
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Premier League
Víkingur Gota
۳
۰
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۳
۴
B36 Torshavn
Finished
۱۷:۳۰
NSI Runavík
۴
۰
EB Streymur
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۳
۰
KI Klaksvík
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۲
۳
IK Kongahalla
Finished
۱۷:۳۰
Ahlafors IF
۴
۱
BK Forward
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Championship Women
TS Galaxy (W)
۱
۲
University of Pretoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Santa Cruz RJ
۰
۱
Uniao Central
inprogress
۲۱:۱۵
Uni Souza
۱
۰
CAAC Brasil FC
inprogress
۲۱:۱۵
EC Resende RJ
۰
۰
Campos AA
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۱
۰
Barretos SP
Finished
۱۷:۰۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۰
EC Sao Bernardo
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Central Espanol FC
۱
۱
Villa Espanola
Finished
۰۳:۰۰
Alto Peru
۰
۲
Deportivo Italiano FC del Uruguay
Finished
۱۶:۱۵
Salto FC
۱
۱
Villa Teresa
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۴
۱
Mitchelton (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۳
۲
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۴
۲
Duluth FC
Finished
۰۳:۳۰
San Ramon FC
۲
۲
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
FC Monmouth
۱
۲
Atlantic City FC
Finished
۰۱:۳۰
Sunflower State
۱
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
Dmv Elite FC
۱
۴
Annapolis Blues FC
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota TwinStars
۰
۰
Dakota Fusion FC
Finished
۰۳:۳۰
West Chester United
۴
۲
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Greenville United
۱
۲
Apotheos
Finished
۰۲:۳۰
Oakland SC
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۵:۳۰
Kingston Stockade FC
-
-
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
Charlottetowne Hops FC
۲
۱
Port City FC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۲
۰
Miami Dutch Lions FC
Finished
۰۲:۳۰
Milwaukee Torrent
۰
۰
Gios Lions SC
Interrupted
۰۳:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۳
۲
Glenorchy Knights
Finished
۰۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Djerv 1919
۴
۰
Aasane Fotball II
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie D
Avenida
۱
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco AC
۱
۲
Trem DC
Finished
۰۳:۳۰
Real Brasilia
۰
۰
Mixto EC
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Raimundo RR
۱
۰
Humaita
Finished
۰۰:۳۰
FC Cascavel
-
-
Concordia AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Hercilio Luz
-
-
Barra FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CRAC
-
-
Capital FC TO
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portuguesa RJ
۳
۰
Audax Rio RJ
Finished
۰۱:۰۰
  Sweden Svenska Cupen
IFK Eskilstuna
۱
۲
IFK Stocksund
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Dembava
۳
۲
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۳:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۱
۰
FK Sirvena
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
South Coast Flame FC
۲
۱
Prospect United FC
Finished
۱۰:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Melo Wanderers
۰
۱
Club Atletico Libertad
Finished
۰۳:۰۰
Piriapolis FC
۰
۱
San Carlos de Maldonado
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Camboriu
۰
۱
Tubarao
Finished
۰۱:۳۰
Blumenau EC
۰
۰
Santa Catarina Clube
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
Juventus Jaragua do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
SLH St Pauls Utd
۲
۲
Old Road Jets
Finished
۰۴:۰۰
Newtown United FC
۲
۳
St. Peters Strikers FC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۵
۲
Moreland City U23
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints U23
۴
۲
Hume City U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۳
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۱
۲
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۱
۰
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Atenas
۱
۱
Juventud Piedras
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۲
۱
Gold Coast United U23
Finished
۰۷:۴۵
  Nigeria NPFL
Kwara United
۴
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Enyimba
۲
۰
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۳
۱
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۲
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۳
۲
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
Doma United FC
۱
۱
Abia Warriors
Finished
۱۸:۳۰
Remo Stars
۲
۱
Katsina United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 4. Deild
Arborg
۱
۱
UMF Tindastoll
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
FC Petropolis Goncalense
۰
۱
Americano
inprogress
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
۱
۱
Olaria AC
inprogress
۲۱:۱۵
  United States NISA
Los Angeles Force
۲
۰
Capo FC
Finished
۰۵:۳۰
Savannah Clovers
۱
۱
Michigan Stars
Finished
۰۰:۳۰
Maryland Bobcats
۲
۱
Georgia Lions
Finished
۰۲:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۰
۰
ASFA Yennega
Finished
۱۹:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۵
۳
Glenorchy Knights U21
Finished
۰۵:۱۵
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
  China Super League Women
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۲
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Phoenix (W)
۳
۰
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۰
۱
Huachipato (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Gaucho 2
GE Gloria
۰
۰
Cruzeiro RS
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Esportivo Bage
۱
۰
Aimore
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۱
۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
inprogress
۲۱:۳۰
Esportivo Bento RS
۰
۲
Passo Fundo
inprogress
۲۱:۳۰
EC Pelotas
۲
۰
Futebol Com Vida
inprogress
۲۱:۳۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۰
۱
Uniao Frederiquense
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Santa Maria
۱
۰
Lajeadense RS
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Gabriel
-
-
Monsoon FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 2
Deportivo Municipal
۰
۰
AD Comerciantes FC
inprogress
۲۱:۴۵
Club Ada Jaen
۱
۱
Molinos El Pirata
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Referencia U20
۱
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CS Alagoano U20
۰
۰
Grota do Facao U20
inprogress
۲۱:۳۰
M10 Rio Largo U20
۰
۰
Desportiva Alianca U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Niger Super League
AS GNN
۰
۰
Zumunta AC
Finished
۱۹:۰۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۷
۱
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Sao Jose EC
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۱
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Canberra Olympic (W)
۴
۰
Australian National University FC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۸
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Lebanon Premier League Women
No Limits (W)
۲
۰
Beirut FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۰
۲
Laholms FK
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Elverum
۵
۱
Kongsvinger 2
Finished
۱۶:۳۰
Floya
۸
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۷:۰۰
Mjølner
۶
۱
Fredrikstad 2
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Club Nanas (W)
۲
۰
CD Espuce (W)
Finished
۱۸:۳۰
Quito FC (W)
۱
۲
Barcelona Guayaquil (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۰
۰
Criciuma U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۰
XV de Novembro EC MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Canada Premier League
Forge FC
-
-
Valour FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Goiano 2
FC Trindade
۰
۰
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۰
۰
Weston Workers
Finished
۰۸:۰۰
Newcastle Olympic
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Charlestown Azzurri
۰
۰
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
  Jordan League Women
Al Orthodoxi (W)
۱
۴
Amman FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Byasen Toppfotball
۵
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۷:۳۰
Rosenborg BK II
۰
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Gold Coast Knights (W)
۴
۰
Virginia United SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۴
۲
Broadbeach United U23
Finished
۰۸:۰۰
SWQ Thunder U23
۲
۲
Logan Lightning U23
Finished
۰۶:۱۵
Caboolture FC U23
۸
۰
Southside Eagles U23
Finished
۰۹:۰۰
  Venezuela Copa Venezuela
Deportivo Miranda FC
-
-
Metropolitanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ghana FA Cup
Nsoatreman FC
۰
۱
Bofoakwa Tano
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division Women
Cobresal (W)
۱
۰
Universidad de Concepcion (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica (W)
۵
۱
Palestino (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Grindavik (W)
۰
۶
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Oppsal
۶
۰
Skeid 2
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۸
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth SC (W)
۵
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth Redstar FC (W)
۵
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
SEISA OSA Rheia FC (W)
۲
۰
Tsukuba FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۵
۲
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۲
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۶:۱۵
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting FC (W)
۲
۰
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 5. Deild
Ulfarnir
۱
۲
Spyrnir
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fyllingsdalen (W)
۰
۷
Hoenefoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
KIL/Hemne (W)
۱
۱
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Koprivnica (W)
۱
۴
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
TEAM TG FF
۴
۱
Taftea IK
Finished
۱۸:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۴
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Cristal (W)
۱
۲
Universitario de Deportes (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۰
۰
Lambton Jaffas FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۳
۱
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
Huddinge IF
۱
۳
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa America Group B
Ecuador
۱
۲
Venezuela
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
۱
۰
Jamaica
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Comercial MS U20
۳
۳
Corumbaense U20
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۱
۲
Sao Paulo (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Operario PR U20
۲
۰
Araucaria ECR U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
Deportivo Riestra U20
۰
۰
Defensa y Justicia U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Brown de Adrogue U20
۰
۰
Acassuso U20
Cancelled
۱۵:۳۰
CA San Miguel U20
۰
۰
Tristan Suarez U20
Cancelled
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Sunnanaa (W)
۱
۳
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Alta IF
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۰
۳
Bangkok (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۱
۴
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۱
۰
FC Hegelmann (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
CSKA Moscow (W)
۰
۰
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Lida
۰
۱
FC Orsha
Finished
۱۵:۳۰
FC Baranovichi
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۶:۳۰
BATE Borisov Reserves
۱
۰
Bumprom
Finished
۱۸:۳۰
FC Molodechno
۳
۰
Volna Pinsk
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca U20
Atletica Portuguesa RJ U20
۲
۳
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
TB Tvoroyri
۳
۱
AB Argir
Finished
۱۷:۳۰
  Togo Championnat National
AC Barracuda
۲
۰
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland U19 League
FH Hafnarfjordur U19
-
-
KR Reykjavik U19
Abandoned
۱۹:۴۵
  Brazil Cearense U20
Pacatuba EC U20
۰
۰
Horizonte FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید