0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Pro League
Perspolis Teheran
۰
۲
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۱۹:۴۵
Sepahan
۲
۰
Havadar SC
inprogress
۱۹:۴۵
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Zob Ahan
inprogress
۱۹:۴۵
Malavan
۰
۰
Mes Rafsanjan
inprogress
۱۹:۴۵
Sanat Naft
۱
۲
Shams Azar Qazvin
inprogress
۱۹:۴۵
Gol Gohar
۱
۱
Aluminium Arak
inprogress
۱۹:۴۵
Paykan
۰
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۱۹:۴۵
Nassaji Mazandaran
۰
۰
Esteghlal Tehran
inprogress
۱۹:۴۵
  Spain La Liga
Girona FC
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie A
Genoa
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Qatar Emir Cup
Al Sadd
۰
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۰
۰
Al Khaleej Khor Fakkan
inprogress
۲۰:۳۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۰
Al-Nasr
inprogress
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۷:۴۵
Ajman
۲
۲
Al Sharjah SCC
Finished
۱۷:۴۵
  Brazil Copa do Brasil
Criciuma EC
۰
۲
EC Bahia
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۰
۰
Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۲
۰
Aguia de Maraba
Finished
۰۴:۰۰
Cuiaba MT
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۲:۰۰
Ceara SC CE
۰
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
  Turkey Super Lig
Alanyaspor
۱
۰
Antalyaspor
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۱
۱
Club America
Finished
۰۵:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Always Ready
۲
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۱:۳۰
The Strongest La Paz
۳
۲
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۰
۰
KFUM Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Tolima
۳
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۳
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
Kalmar FF
inprogress
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
۰
۰
Halmstads BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
-
-
Levante Las Planas (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Ireland First Division
Cork City FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
University College Dublin FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Croatia U19 League
HNK Hajduk Split U19
۰
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
Nk Rudes U19
۲
۲
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۱
Bulleen Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Werribee City U23
۲
۲
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
  Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
۰
۱
Al Fahaheel FC
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Salmiyah
۲
۱
Al-Nasr Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Qadsiya
۰
۰
Al Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
  China League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia Super League
Kedah
۰
۲
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Terengganu
۳
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Shamrock Rovers FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bohemian FC Dublin
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  World Friendly Club Matches
A League All Stars
۸
۰
Newcastle United FC
Finished
۱۰:۳۵
Blumenthaler SV
۲
۷
SV Werder Bremen
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
-
-
Palermo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۲
۰
Al Shabab
inprogress
۱۸:۵۵
Oman FC
۳
۱
Sur SC
inprogress
۱۸:۵۵
Dhofar SCSC
۰
۰
Al Nahda
inprogress
۱۸:۵۵
Sohar Club
۱
۱
Al Nasr SCSC
inprogress
۱۸:۵۵
Bahla Club
۱
۰
Ibri Club
inprogress
۱۸:۵۵
Al Rustaq
۲
۰
Al Wahda Sur
inprogress
۱۸:۵۵
  Ukraine Premier League
LNZ Cherkasy
۱
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia HNL
NK Gorica
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۱۹:۳۰
  Armenia Premier League
BKMA Yerevan
۰
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۶:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۱
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۲
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Afula
۱
۱
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۳
۱
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۴
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Herzliya
۱
۴
Ironi Tiberias
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۰
۵
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۱
۶
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۳
Illes Akademia Haladas U19
Finished
۱۴:۳۰
Ujpesti TE U19
۰
۳
Debreceni U19
Finished
۱۴:۳۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۲
۲
Shashemene Kenema City
Finished
۱۵:۳۰
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۸:۳۰
  Cameroon Championship Women
Amazone FAP (W)
۱
۰
Eclair de Saa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Louves Minproff (W)
۲
۱
Dja Sports (W)
Finished
۱۲:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۰
۱
Ita Mbong (W)
inprogress
۱۷:۳۰
AS Awa FF (W)
۰
۴
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Riverside Olympic U21
۱
۰
Launceston United U21
Finished
۱۱:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۱۵
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League Two
Flatirons Rush SC
۲
۲
Salt City SC
Finished
۰۴:۳۰
Twin City Toucans
۳
۲
Hill Country Lobos
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۲
۱
Old Scotch
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand University League
Kasetsart University
۲
۳
Thailand National Sports University
Finished
۱۲:۳۰
Rajapruek University
۸
۱
Dhonburi Rajabhat University
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۱
Navbahor Namangan
Finished
۱۷:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۰
۰
Andijan
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Coppa Italia Women
AS Roma (W)
-
-
Fiorentina (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Mexico Liga TDP
Deportivo Yautepec FC
۰
۲
Faraones Texcoco
Finished
۰۳:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Al Aqaba
inprogress
۱۹:۳۰
Al Jalil
۰
۲
Al-Ramtha
inprogress
۱۹:۳۰
  Myanmar National League Women
Ispe FC (W)
۰
۰
Thitsar Arman (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Poland Youth League
Cracovia Krakow U19
۲
۲
Sandecja Nowy Sacz U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۳
۱
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Nunawading City
۰
۱
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
Essendon Royals
۰
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۴:۰۰
  Croatia 1. NL
Vukovar 1991
۱
۲
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۷:۲۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۱
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۰۰
  Austria Bundesliga
FK Austria Wien
-
-
TSV Hartberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۱
۱
Matebele FC
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Riverside Olympic
۰
۱
Launceston City
Finished
۱۳:۴۵
  Republic of Korea WK-League
Changnyeong FC (W)
۰
۱
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۳
۲
Suwon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۳
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۱
۲
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۰
۲
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pharco
۱
۱
Smouha
inprogress
۱۹:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Werribee City
۱
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۲
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Ecuador Serie B
Manta FC
۰
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۴
۳
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
  Zanzibar Premier League
Mafunzo FC
۰
۰
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
  Nigeria Premier League Women
Edo Queens (W)
۱
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۷:۰۰
Bayelsa Queens FC (W)
۰
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۳:۰۰
Rivers Angels (W)
۲
۰
Confluence Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
A-League All Stars (W)
۰
۱
Arsenal (W)
Finished
۱۳:۳۵
  Ethiopia Premier League Women
Arba Minch (W)
۲
۰
Lideta Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Finland Kolmonen
TiPS
۰
۰
SaPa
inprogress
۱۹:۳۰
IPS Edustus
۵
۲
Purha
Finished
۱۸:۳۰
FC Kontu
۴
۱
FC Loviisa
inprogress
۱۹:۴۵
Peka
۱
۱
KoPa
inprogress
۱۹:۳۰
LJS
-
-
EIF/Akademi
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
SalPa II
۱
۰
AIFK Turku
inprogress
۱۹:۳۰
SIF
۴
۰
Saaripotku
inprogress
۱۹:۳۰
NoPS
۲
۱
Tampere United II
inprogress
۱۹:۳۰
HPS
۱
۰
PPJ/Lauttasaari
inprogress
۱۹:۳۰
NuPS
۴
۰
FC Kirkkonummi
Finished
۱۸:۳۰
HoDy
۰
۰
Komeetat
inprogress
۱۹:۳۰
Masku
۲
۱
KeuPa
inprogress
۱۹:۰۰
MuSa
۰
۱
PIF Parainen
inprogress
۱۹:۰۰
FC Finnkurd
۰
۳
Valtti
inprogress
۱۹:۴۵
  Denmark 1st Division
Hillerod
۰
۰
AC Horsens
inprogress
۲۰:۳۰
Hobro
۰
۱
SonderjyskE
inprogress
۲۰:۳۰
Kolding IF
۰
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
۰
۰
FC Fredericia
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۶
۲
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Redlands United U23
۱
۷
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Western Rage FC
۱
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Central Coast United
۰
۱
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۴۵
  Bulgaria B PFG
FC Dunav Ruse
۲
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۸:۳۰
Dobrudzha Dobrich
۰
۲
PFC Montana 1921
Finished
۱۸:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۱
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۳
۰
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۸:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۲
۲
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۸:۳۰
FK Bdin Vidin
۴
۳
Sportist Svoge
Finished
۱۸:۳۰
Marek Dupnica
۰
۰
Strumska Slava
Finished
۱۸:۳۰
PFC Spartak Varna
۲
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۸:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۲
FK CSKA 1948 II
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۱
Sassuolo U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Algeria Ligue 2
MCB Oued Sly
۰
۱
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba
۱
۲
ES Mostaganem
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Magrane
۱
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۸:۳۰
MO Constantine
۱
۲
MSP Batna
Finished
۱۸:۳۰
ASM Oran
۱
۰
SKAF Khemis Miliana
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Akbou
۳
۰
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۸:۳۰
RC Kouba
۲
۰
Temouchent
Finished
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۲
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۳۰
CA Batna
۱
۲
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
WA Mostaganem
۲
۱
ESM Kolea
Finished
۱۸:۳۰
GC Mascara
۰
۲
JSM Tiaret
inprogress
۱۸:۳۰
Js Ghir Abadla
۳
۱
Olympique Medea
inprogress
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۱
۰
AS Khroub
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Karpaty Krosno
۰
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Youth League
WA Mostaganem U21
۳
۱
ESM Kolea U21
Finished
۱۲:۳۰
ASM Oran U21
۱۱
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Kouba U21
۳
۱
Temouchent U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Akbou U21
۵
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۲:۳۰
GC Mascara U21
۲
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۰
۳
USM El Harrach U21
Finished
۱۲:۳۰
RC Arba U21
۱
۲
ES Mostaganem U21
Finished
۱۲:۳۰
MO Constantine U21
۲
۴
MSP Batna U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۱
۲
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۲:۳۰
CA Batna U21
۲
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Da Nang
۳
۱
Dong Thap
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
Huda Hue FC
Finished
۱۴:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vozdovac
۰
۱
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۰:۰۰
FK Javor Ivanjica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۰۰
Spartak Subotica
۰
۰
IMT Novi Belgrade
inprogress
۲۰:۰۰
FK Novi Pazar
۱
۲
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Maroochydore Swans FC
۰
۲
North Star
Finished
۱۴:۰۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
۲
۲
FK Graficar Beograd
Finished
۱۸:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۰
۰
Macva Sabac
Finished
۱۸:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۰
۱
FC Gagra
inprogress
۱۹:۳۰
FC Telavi
۲
۰
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۲
1.ZS Simmeringer SC
inprogress
۱۹:۳۰
St. Jakob/Ros
۱
۳
SV Donau Klagenfurt
inprogress
۱۹:۳۰
SK Treibach
۱
۰
SVG Bleiburg
inprogress
۲۰:۰۰
SC Mannsworth
۰
۱
SV Donau
inprogress
۱۹:۳۰
SC Kalsdorf
۰
۰
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lebring
۰
۰
Lafnitz II
inprogress
۲۰:۳۰
SV Kematen
۰
۰
SV Vols
inprogress
۲۰:۳۰
USC Eugendorf
۰
۰
SK Adnet
inprogress
۲۰:۳۰
SV Sedda Bad Schallerbach
۱
۰
ASK St.Valentin
inprogress
۲۰:۳۰
Furstenfeld
۰
۰
FSC Eggendorf Hartberg II
inprogress
۲۰:۳۰
SU Tillmitsch
۰
۰
Ilzer SV
inprogress
۲۰:۳۰
KAC 1909
-
-
ATSV Wolfsberg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۹
SC Bad Sauerbrunn
-
-
ASK Horitschon
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Korneuburg ASC Marathon
-
-
USV Scheiblingkirchen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Middelfart
۰
۰
Esbjerg F.B.
inprogress
۲۰:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۰
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
Nykobing FC
۰
۳
Aarhus Fremad
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۳
۰
JS Hercules
inprogress
۱۹:۰۰
  Slovenia Cup
NK Rogaska
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United States WPSL Women
Arizona Arsenal SC (W)
۲
۱
Royals AZ FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۱
۰
Turbo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۰
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۸:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۰
Warta Gorzow
inprogress
۱۹:۰۰
  Kenya Super League
Nairobi United
۳
۲
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۲
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۳۰
Casuarina FC
۲
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۲:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
KTS-K Luzino
۱
۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Liga 2
FC Carlos Stein
۱
۵
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۲
Riga FC
Finished
۱۸:۰۰
FK Liepaja
۰
۳
Valmieras FK
inprogress
۱۹:۰۰
  Ecuador Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۴
۰
Nusta (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۲
Independiente del Valle (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۰
۰
NJS
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Suduva Marijampole
۰
۱
FK Transinvest
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SSV Jahn Regensburg
-
-
SV Wehen Wiesbaden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FC Ingulets Petrove
۲
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۳:۳۰
FSK Mariupol
۱
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
۲
۱
FC Epitsentr Dunayivtsi
Finished
۱۳:۳۰
FC Viktoriya Sumy
۱
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Ramnicu Sarat
۲
۴
Viitorul Ianca
Finished
۱۸:۳۰
CS Universitatea Craiova II
۳
۲
FC U Craiova 1948 II
Finished
۱۸:۳۰
Academia Viitorul Cluj
۰
۱
Metalurgistul Cugir
Finished
۱۸:۳۰
Stiinta Turceni
۲
۲
Vointa Lupac
Finished
۱۸:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۳
۳
CS Avantul Reghin
Finished
۱۸:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۰
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۸:۳۰
ACS Ineu
۲
۱
Avantul Periam
Finished
۱۸:۳۰
ACS Progresul Pecica
۹
۲
CS Socodor
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
GKS Wikielec
۱
۰
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga I Relegation/Promotion Playoffs
CS Dacia Mioveni
۰
۰
FC Botosani
inprogress
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
BE1 NFA
۱
۰
FK Babrungas Plunge
inprogress
۱۹:۰۰
FK Nevezis Kedainiai
۰
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
-
-
Ljungskile SK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Torns IF
۰
۰
Ariana FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۱
۵
FK Velez Mostar
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Jadran LP
۲
۱
NK Dugo Selo
inprogress
۱۹:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۰
Karlovac
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۱
۳
Adelaide City
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۲
۰
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۹:۳۰
Dinamo Brest
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Raja Casablanca
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile U21 League
Audax Italiano U21
۰
۱
Union Espanola U21
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۰
Deportivo Municipal (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۰
Mitchelton (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Portugal U19 League
SL Benfica U19
۰
۱
Sporting Lisbon U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
-
-
Valur Reykjavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Union Espanola
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Mauaense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
-
-
Aster Brasil FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
-
-
Sao Bernardo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Guacuano U20
-
-
Ponte Preta SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Jose Bonifacio U20
-
-
Fernandopolis U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Israel Liga Alef Playoffs
Sport Club Tira
۲
۰
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۱۵
  Poland IV Liga
LKS Orleta Kielce
۰
۰
Spartakus Daleszyce
inprogress
۱۹:۳۰
Zabkovia Zabki
-
-
Oskar Przysucha
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
MKS Trzebinia
۰
۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Kraluv Dvur
۱
۰
Bohemians 1905 B
inprogress
۱۹:۳۰
Sokol Hostoun
۱
۰
Taborsko B
inprogress
۱۹:۳۰
Povltavska FA
۱
۰
Dukla Prague B
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bodrumspor
۱
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
  Gambia GFF Cup
Marimoo
۰
۰
Team Rhino FC
inprogress
۲۰:۰۰
Elite United
۰
۰
Steve Biko FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
SK Vorwarts Steyr
۰
۰
Union Gurten
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Voitsberg
۰
۰
St. Anna
inprogress
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۰
۰
WSG Hertha Wels
inprogress
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۰
۰
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
Spvg Schonnebeck 1910
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Deportivo Riestra
-
-
Rosario Central
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Besa Biel/Bienne
-
-
FC Ueberstorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Sweden 2. Division Norrland
Taftea IK
۰
۰
Umea FC Academy
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Horsholm-Usserod IK
۰
۰
Sundby BK
inprogress
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۱
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۰
۰
Herrestads AIF
inprogress
۲۰:۳۰
Motala AIF FK
۰
۰
Lidkopings FK
inprogress
۲۰:۳۰
Vanersborgs FK
-
-
Saffle SK
Cancelled
۲۱:۰۰
Vanersborgs IF
-
-
Saffle SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Skenderbeu Korce
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
-
-
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Jaguar PE U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
-
-
Vikingur Gota II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۰
۰
IFK Hassleholm
inprogress
۲۰:۳۰
  Syria Syrian Cup
Al-Wahda
۰
۰
Foutoua
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
-
-
Berliner SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Denmark 3rd Division
Holbaek
۰
۰
BK Frem
inprogress
۲۰:۳۰
Holstebro
۰
۰
Young Boys FD
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga East
Marchfeld Donauauen
۰
۰
Kremser SC
inprogress
۲۰:۳۰
Wiener SK
-
-
SC Neusiedl am See 1919
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Verbandsliga
SC Bernburg
۰
۰
SV Blau-Weiss Zorbau
inprogress
۲۰:۳۰
FC Bitterfeld-Wolfen
۰
۰
SV Fortuna Magdeburg
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Landesliga
SV Schott Jena
۰
۰
FSV Preussen Bad Langensalza
inprogress
۲۰:۱۵
SGS Essen 19/68
۰
۰
SV Budberg
inprogress
۲۰:۳۰
SV Wermelskirchen
-
-
FC Viersen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga 2
FC Gareji
۴
۱
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۶
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۶:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۰
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Spaeri
۲
۱
Dinamo Tbilisi II
Finished
۱۸:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
FC Sioni Bolnisi
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West
FC Kufstein
۰
۰
FC Pinzgau Saalfelden
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany DFB Junioren Pokal U19
SC Freiburg U19
۱
۱
TSG Hoffenheim U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Lidkopings FK (W)
۰
۵
Malmo FF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۰
۰
IK Uppsala (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۰
۰
FBK Karlstad
inprogress
۲۰:۳۰
  Angola Girabola
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
CD Lunda-Sul
Finished
۱۸:۰۰
  Belarus 1. Division
BATE Borisov Reserves
۱
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Senegal U20 (W)
۰
۰
Mali U20 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia U20 (W)
۱
۰
Guinea Bissau U20 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Moravan Lednice
۱
۰
SK Krumvir
inprogress
۱۹:۳۰
SK Borsice
۰
۲
Tj Stitna Nad Vlari
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Kladno
۴
۰
Hvezda Cheb
inprogress
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
Alianza Atletico Reserves
۱
۲
Universitario de Deportes Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۹
۰
FK Saned
Finished
۱۸:۳۰
  Europe EURO U17, Group C
Italy U17
۲
۰
Slovakia U17
Finished
۱۸:۳۰
Sweden U17
۲
۲
Poland U17
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup Women
ZNK Ljubljana (W)
-
-
ZNK Mura (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Uzbekistan Pro League
FK Buxoro
۰
۰
FK Kokand 1912
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney FC U20
۱
۶
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۵:۳۰
Abdish-Ata
۲
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Premier League Women
Rostov (W)
۰
۳
Spartak Moskva (W)
Finished
۱۵:۳۰
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۲
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۰
۱
CSKA Moscow (W)
inprogress
۱۸:۴۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۰
۱
General Caballero Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۰
۹
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
  Greece U19 Super League
Panathinaikos U19
۴
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetisay
۴
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۴:۳۰
Yassy Turkistan
۲
۰
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh League Women
Dhaka Rangers (W)
۰
۲
Suddhopuskorini Jubo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Farashganj SC (W)
۰
۱۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۲
۳
Hobart City Beachside FC
Finished
۱۳:۴۵
Clarence Zebras 2
۴
۵
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
  Algeria League Women
CVR Blida (W)
۲
۰
ASJ Canastel (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Ukraine U19 League
Kryvbas U19
۴
۰
Minaj U19
Finished
۱۱:۳۰
Obolon U19
۰
۱
Oleksandriya U19
Finished
۱۲:۳۰
Zorya Luhansk U19
-
-
Kolos Kovalivka U19
Finished
۱۳:۳۰
Polissya Zhytomyr U19
۱
۳
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۳:۳۰
Metalist 1925 U19
۱
۱
Veres Rivne U19
Finished
۱۶:۵۵
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Mjolby AI FF
۰
۰
IF Sylvia
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید